Boston Bruins po szalonym meczu przegrali z Philadelphia Flyers. Przy decydującym rzucie karnym nie popisał się Brad Marchand. Zawodnik... minął się z krążkiem.
To był hokejowy spektakl. Po 60 minutach walki Bruins zremisowali z Flyers 5:5 (2:1, 3:3, 0:1). Rozstrzygnięcie w meczu miały przynieść dopiero rzuty karne.
Długi czas zawodnicy obu ekip solidarnie nie zamieniali ich na gole. Sytuację w piątej serii zmienił Travis Konecny. Zdobywając bramkę sprawił, że Bruins stanęli pod ścianą. By pozostać w grze, także potrzebowali trafienia.
Marchand... nie trafił jednak dobrze w krążek ustawiony na środku i pojechał bez niego. Ponieważ jednak go musnął, próba została zaliczona i w ten sposób zniweczył szanse swojej drużyny na wygraną.
Bruins lose the game after Brad Marchand over-skates the puck in the shootout 😐 pic.twitter.com/bNa63H9zwC
— Hockey Central (@HockeyCentraI) 14 stycznia 2020
Choć Bruins nadal są drugą drużyną Konferencji Wschodniej, zawodnik po meczu nie ma łatwego życia. Fani i dziennikarze nie oszczędzili go. Mimo że jest postacią ważną dla klubu (z Bruins wywalczył Puchar Stanleya w 2011) i reprezentacji Kanady (mistrzostwo świata 2016), musiał zmierzyć się z prześmiewczymi komentarzami.
"Czy to najgorzej wykonany rzut karny w historii?" – pytają dziennikarze hiszpańskiej "Marki" w artykule na ten temat. Podobnie o tej próbie piszą kibice w mediach społecznościowych.
W polemikę z nimi wszedł... sam zawodnik, który wstawił zdjęcie z Pucharem Stanleya. "To wspaniałe. Ale ja przynajmniej jestem w stanie czysto podnieść krążek podczas serii rzutów karnych" – skomentował jeden z użytkowników. "Swoją serię rzutów karnych wykonujesz na podjeździe, a nie w NHL. Udajesz na swoim podwórku, że jesteś mną, marzycielu" – odpisał zawodnik.
Następne
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.