| Piłka nożna / PKO BP Ekstraklasa
Działacze Arki Gdynia porozumieli się ze wszystkimi piłkarzami w sprawie redukcji wynagrodzeń na czas pandemii koronawirusa. Także w piątek kontrakt z drużyną PKO Ekstraklasy rozwiązał angielski obrońca Christian Maghoma.
Arka była jednym z ostatnich zespołów ekstraklasy, w którym nie uzgodniono z zawodnikami warunków tymczasowej obniżki pensji na czas pandemii koronawirusa. W piątek gdyński klub poinformował, że osiągnięto porozumienie w tej kwestii ze wszystkimi graczami. Jednym z jego warunków była wypłata pełnych wynagrodzeń za luty i marzec – w tych miesiącach żółto-niebiescy otrzymali tylko zaliczki.
Tymczasem kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał Christian Maghoma. Jego umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Anglik trafił do Arki w 2018 roku i w sumie rozegrał w ekstraklasie 35 spotkań. W tym sezonie niespełna 23-letni letni środkowy defensor zaliczył 20 ligowych występów.
Trener Ireneusz Mamrot, który przejął gdynian w niedzielę, zdecydował się przywrócić do pierwszej drużyny Nabila Aankoura. W sierpniu zeszłego roku 27-letni marokański skrzydłowy został przesunięty do czwartoligowych rezerw.
W poniedziałek żółto-niebiescy wyjadą na zgrupowanie do Gniewina. W hotelu Mistral Sport trenować będą do piątku.
Po 26 kolejkach arkowcy plasują się w tabeli na spadkowej 15. pozycji i do bezpiecznej 13. lokaty, którą zajmuje Wisła Kraków, tracą sześć punktów. W najbliższej kolejce, w niedzielę 31 maja, gdynianie zmierzą się w Gdańsku w derbach Trójmiasta z siódmą w tabeli Lechią.
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.