Pora na pierwszą w tym sezonie "świętą wojnę" – w niedzielę Orlen Wisła Płock zmierzy się z Łomżą Vive Kielce. Właśnie temu wydarzeniu poświęcimy piątkowy magazyn "7. Metr". Będzie też o występie polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach Europy w Danii. Gośćmi Sylwii Michałowskiej będą Piotr Chrapkowski, Wioletta Luberecka i Zbigniew Kwiatkowski. Program na TVP Sport, TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport od godz. 19:00.
Na to wydarzenie czekali wszyscy kibice piłki ręcznej w Polsce! W niedzielę 13 grudnia w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych dojdzie do pierwszej w tym sezonie "świętej wojny".
Przed rokiem Orlen Wisła Płock wygrała na własnym boisku z Łomżą Vive Kielce po niezwykle emocjonującej końcówce i golu zdobytym niemal równo z syreną. Jak będzie tym razem i czy wpływ na grę kielczan będzie miała zakończona w piątek kwarantanna?