Przejdź do pełnej wersji artykułu

O której prolog w skokach w Rasnovie? Transmisja dzisiaj w TVP SPORT

/ Skoki, Rasnov 2021: dziś transmisja prologu na żywo w TVP Skoki. Dziś prolog w Rasnovie. Wystąpi w nim siedmiu Polaków, w tym Dawid Kubacki (fot. PAP/Grzegorz Momot)

Czas na ostatnie zawody Pucharu Świata przed mistrzostwami świata. Po raz kolejny kwalifikacje zostały odwołane przez zbyt małą liczbę zawodników. Zamiast tego w Rasnovie dziś odbędzie się prolog. Transmisja na żywo w TVP. O której początek skoków?

Skoki. Transmisja prologu w Rasnovie na żywo online w TVP

Czytaj też:

Rumunia, Rasnov, Puchar Świata

Najbardziej nietypowy weekend sezonu. Zaprasza szwagier... Hofera

O której skoki narciarskie dzisiaj? Prolog w Rasnovie 18 lutego


Po skokach w Zakopanem uczestnicy Pucharu Świata 2020/21 przenieśli się do Rumunii. Ale nie wszyscy. W Rasnovie nie zobaczymy między innymi czołowych austriackich i słoweńskich zawodników. Pojawią się za to mniej znane nazwiska.

Zgłoszono łącznie 49 skoczków. To spowodowało, że po raz kolejny w sezonie zamiast kwalifikacji zobaczymy prolog. O której rozpoczną się dziś skoki? Najpierw na normalnym obiekcie Trambulina Valea Carbunarii HS 97 odbędzie się trening o 12:30, a o 14:30 start prologu. Wystąpi w nim siedmiu Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Klemens Murańka, Jakub Wolny oraz Paweł Wąsek.

PŚ Rasnov 2021: 18 lutego. Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?


To nie będzie jedyna transmisja dziś. O godzinie 10:30 początek pierwszego konkursu kobiet z udziałem Polek.

Zmagania pań podobnie jak rywalizację mężczyzn będzie można dziś oglądać na żywo w TVP Sport, TVPSPORT.PL i naszej aplikacji mobilnej.

Początek transmisji na żywo z prologu o godzinie 14:10. Skomentują go Stanisław Snopek oraz Sebastian Szczęsny. A już jutro konkurs o godz. 14:15.

Skoki, dziś (18.02.) w Rasnovie prolog [szczegóły transmisji na żywo]

O której skoki: godzina 14:30
Transmisja: 14:10 TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz aplikacja mobilna TVP Sport
Komentatorzy: Stanisław Snopek i Sebastian Szczęsny
Prowadzący studio: Maciej Kurzajewski

Skoki. PŚ w Rasnovie – Program na dziś


08:00 – oficjalny trening kobiet
09:30 – kwalifikacje do konkursu indywidualnego kobiet
10:30 – konkurs indywidualny kobiet
12:30 – oficjalny trening mężczyzn
14:30 – prolog przed konkursem indywidualnym mężczyzn

Źródło: TVPSPORT.PL
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także