| Piłka nożna / PKO BP Ekstraklasa
Żartowaliśmy, że będzie kinderbal na stadionie Legii i... był, ale najważniejsze, że wygraliśmy – stwierdził Czesław Michniewicz, trener Wojskowych. Mistrzowie Polski ograli Wisłę Płock 1:0.
Legia Warszawa pokonała 1:0 Wisłę Płock w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy. Mistrzowie Polski zwyciężyli po bramce Legia Warszawa pokonała 1:0 Wisłę Płock Skład Wojskowych był o tyle wyjątkowy, że trener Czesław Michniewicz postawił na całkowitą rotację i desygnował do gry trzech debiutantów: Kacpra Tobiasza, Joela Abu Hannę oraz Maika Nawrockiego. Nie zabrakło też wielu młodzieżowców.
– Kiedy dowiedziałem się, że zagram, reakcji było wiele. Przez moment nie wierzyłem, że mogę już teraz zadebiutować w pierwszym zespole Legii. Potem poleciały łezki, bo jestem bardzo mocno związany z tym miejscem i przeżyłem coś wyjątkowego. Do momentu wyjścia na boisko w ogóle nie czułem stresu. Potem pojawiłem się na murawie, usłyszałem kibiców skandujących moje nazwisko i coś się ruszyło. Sądzę, że poradziłem sobie i mogę zapisać debiut na plus – stwierdził Tobiasz, który w debiucie zachował czyste konto.
– Gdyby moi piłkarze zlekceważyli Legię w takim składzie… To byłoby najgorsze i wierzę, że tak nie było. Nasza drużyna dobrze chciała rozpocząć sezon i może to wprowadzało nerwowość. Przeważaliśmy, prowadziliśmy grę, lecz brakowało wykończenia, dokładnych podań czy zrozumienia. Tak to jest na początku sezonu. Legia ma rytm meczowy i nie wnikajmy już dokładnie w skład, ale to zespół, który miał więcej pewności i nie brakowało mu jakości. Czasami jednym zagraniem chcieliśmy uruchomić napastników czy skrzydłowych. Niepotrzebnie wdawaliśmy się w niektóre pojedynki, bo powinniśmy zagrać bardziej dojrzale i konkretnie w ataku – dodał Bartoszek.
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* (960 firm) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP (88 firm), w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.