Przejdź do pełnej wersji artykułu

PKO BP Ekstraklasa: pewne zwycięstwo Piasta Gliwice z Wisłą Płock

Piłkarze Piasta Gliwice Piłkarze Piasta Gliwice (fot. PAP)

Piast Gliwice pokonał Wisłę Płock 4:3 w meczu czwartej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dzięki temu przesunęli się na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Premier League. Manchester United rozbił Leeds. Hat trick Bruno Fernandesa, cztery asysty Paula Pogby

Już w 13. minucie gola dla gospodarzy zdobył Kristopher Vida. Pięć minut później wynik zmienił się na 2:0. Wszystko za sprawą Jakuba Rzeźniczaka, który po błędzie trafił do własnej bramki. W drużynie gości nie zawodził jednak Anton Kryvotsiuk. Azer w 38. minucie pokonał Frantiska Placha. Taki rezultat nie utrzymał się zbyt długo. Już trzy minuty później po asyście Vidy trafienie zanotował Alberto Toril.

Początek drugiej połowy był nieco bardziej ospały w wykonaniu obu drużyn. Wysoko przegrywający płocczanie zaczęli grać agresywnie. Po brutalnym faulu na Arkadiuszu Pyrce z boiska wyrzucony został Dominik Furman. Wbrew pozorom to nie osłabiło gości. w 74. minucie na boisko wbiegł Damian Warchoł. W ciągu zaledwie pięciu minut strzelił dwa gole. Zwycięstwo gospodarzom dało jednak trafienie Jakuba Czerwińskiego na 4:3 w 88. minucie.

2. liga, 3. kolejka: Ruch Chorzów - GKS Bełchatów [SKRÓT MECZU]
Źródło: TVPSPORT.PL
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także