Piłkarze Bayernu Monachium są już pewni mistrzostwa Niemiec. W ostatniej kolejce zespół z Bawarii przegrał jednak 1:3 z Mainz i pozostawił po sobie złe wrażenie. Po spotkaniu spora część zawodników urządziła sobie krótki urlop na Ibizie...
Zdobyty tytuł mistrza Niemiec pewnie nie do końca usatysfakcjonował kibiców Bayernu Monachium. Bawarczycy odpadali z Ligi Mistrzów w ćwierćfinale z Villarealem i kluczową fazę rozgrywek obejrzą w telewizji. Ostatnio również w Bundeslidze przydarzyła się im wpadka w postaci porażki 1:3 z Mainz.
Dzień po meczu większość piłkarzy wyleciała na zaplanowaną imprezę z okazji zdobycia mistrzostwa na Ibizę. Z informacji przedstawionych przez "Bild" wynika, że wśród bawiących się na Ibizie był Robert Lewandowski. Gazeta wymieniła bowiem grupę graczy, która została w Niemczech i nie ma w niej nazwiska Polaka.
Po wyjeździe Roberta Lewandowskiego i jego kolegów zawrzało wokół Bawarczyków. Głos zabrała legenda niemieckiej piłki, Lothar Matthaeus, który nie krył rozgoryczenia.
– To w ogóle nie do przyjęcia, zwłaszcza po takim meczu. Gdyby wygrali z Mainz, powiedziałbym: "zostańcie na Ibizie przez trzy dni". Na miejscu Juliana Nagelsmanna podjąłbym ostrzejsze decyzje – dni wolne po meczu powinny być anulowane – stwierdził 61-latek w rozmowie ze "Sky".
Hasan Salihamidžić on the team's trip to Ibiza: "Last week the players informed us they would like to spend the two days off within the group in Ibiza. We accepted that as a team building measure." [@kerry_hau, @SPORT1] pic.twitter.com/0VaHGQvktf
— Bayern & Germany (@iMiaSanMia) May 1, 2022
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.