Przejdź do pełnej wersji artykułu

Wieczysta Kraków zagra w międzynarodowym turnieju. Zmierzy się ze znanymi drużynami

Sławomir Peszko w barwach Wieczystej Kraków (fot. PAP) Sławomir Peszko w barwach Wieczystej Kraków (fot. PAP)

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje – Wieczysta Kraków (obecnie 4. liga) weźmie udział w międzynarodowym turnieju, który będzie rozgrywany w Austrii. Rywalami będą Real Mallorca, Genoa i... reprezentacja Kataru.

Jan Bednarek wziął ślub. Huczne wesele i goście z reprezentacji

Czytaj też:

Mateusz Lis został zawodnikiem Southampton (fot. Getty)

Bartosz Białkowski o transferze Mateusza Lisa do Southampton: to świetny wybór, oby miał więcej szczęścia niż ja

Drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę już teraz może pochwalić się nieprawdopodobnym składem, jak na warunki IV ligi. Thibault Moulin, Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Maciej Jankowski, Wilde-Donald Guerrier to tylko niektóre z gwiazd, jakie biegają w żółtej koszulce. To jednak nie koniec... Na horyzoncie widać kolejne gwiazdy, które chce pozyskać krakowski klub. Mówiło się przede wszystkim o Jesusie Imazie.

Droga Wieczystej Kraków do PKO Ekstraklasy jeszcze jest daleka, ale przygotowania pod grę w wyższych klasach rozgrywkowych idą bardzo sprawnie. Głównym inwestorem w klubie jest milioner Wojciech Kwiecień, właściciel sieci aptek. Dlatego w ubiegłych latach drużyna poleciała na zgrupowanie do Turcji czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Teraz piłkarze Wieczystej będą mieli okazję zagrać z uznanymi europejskimi drużynami. W lipcu ekipa trenera Smudy wybierze się do Austrii, żeby rozegrać towarzyski turniej z Realem Mallorca, Genoą oraz... reprezentacją Kataru.

Źródło: TVPSPORT.PL
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także