{{title}}
{{#author}} {{author.name}} / {{/author}} {{#image}}{{{lead}}}
{{#text_paragraph_standard}} {{#link}}Czytaj też:
{{link.title}}
{{{text}}}
{{#citation}}{{{citation.text}}}
MŚ 2022. Znamy szeroką kadrę reprezentacji Meksyku

Kto postraszy Polaków w pierwszym meczu mistrzostw świata? Selekcjoner reprezentacji Meksyku ogłosił szeroki skład na nadchodzący mundial. Na liście nie zabrakło dwóch ważnych zawodników, którzy mieli nie wystąpić w turnieju z powodu kontuzji.
Przemysław Pełka dołącza do kadry TVP Sport na mundial!
Do pierwszego meczu Polaków na mundialu coraz bliżej. Już za 34 dni kadra Czesława Michniewicza zagra z Meksykiem na stadionie w Dosze. Selekcjoner ma ogłosić szeroką kadrę, złożoną z czterdziestu zawodników, w czwartek 20 października.
Wcześniej poznaliśmy jednak szeroką kadrą meksykanów. Trener Gerardo Martino ogłosił 31 zawodników, co oznacza, że przed ustaleniem końcowego składu na mistrzostwa skreśli pięciu zawodników. Na liście znaleźli się między innymi Raul Jimenez i Jesus Corona. Choć obaj są kontuzjowani, selekcjoner liczy, że zdążą się wykurować do turnieju.
Mecz Polska – Meksyk zostanie rozegrany 22 listopada. Transmisja meczu w Telewizji Polskiej.