| Piłka nożna / PKO BP Ekstraklasa
Jest tu bardzo dobra energia i zespół ludzi, których bardzo lubię i z którymi świetnie się czuję. Cieszę się, że zostaję w klubie na dłużej – mówi Adam Zrelak. Reprezentant Słowacji i najlepszy strzelec Warty Poznań podpisał z Zielonymi umowę ważną do czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
– Adam to jeden z naszych absolutnie kluczowych zawodników. Jest nie tylko napastnikiem, na którym opiera się gra ofensywna Warty Poznań, ale także ciężko pracuje dla drużyny w defensywie. Ciężko nam sobie wyobrazić piłkarza lepiej skrojonego do naszych założeń taktycznych i dającego z siebie na boisku więcej. Dlatego ogromnie się cieszymy, że Adam Zrelak podpisał nową umowę. To dla nas bardzo ważny krok – podkreśla Tomasz Pasieczny.
W lutym miną dwa lata od momentu, gdy Adam Zrelak został piłkarzem „Zielonych” po transferze z 1. FC Nuernberg. Niespełna 29-letni Słowak jest dziś najlepszym strzelcem drużyny – w 53 oficjalnych meczach zdobył 14 bramek. W sezonie 2021/22 został królem strzelców zespołu z 9 trafieniami. W obecnych rozgrywkach ma na koncie 5 goli i jest też liderem klasyfikacji kanadyjskiej z 8 punktami.
Dzięki dobrej grze w Warcie Poznań odbudował swoją pozycję i jesienią minionego roku wrócił do reprezentacji Słowacji po dwuletniej przerwie. Zdobył nawet bramkę w starciu z Białorusią w meczu Ligi Narodów UEFA.
Kontrakt Adama Zrelaka był ważny jeszcze tylko do końca obecnego sezonu. Umowa została jednak przedłużona i teraz obowiązuje do czerwca 2025 roku, ale zawarto w niej opcję prolongaty o kolejny sezon.
𝐇𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐢𝐚 𝐨𝐝 𝐀 𝐝𝐨 𝐙. Czas na kolejny rozdział... 😎#ZRELO2025 🔥
— Warta Poznań (@WartaPoznan) January 6, 2023
✍🏼 https://t.co/Pjn6mhYoy8 pic.twitter.com/cHocXVnWye
I takie wiadomości lubimy... 😍#KUPI2024 🔥
— Warta Poznań (@WartaPoznan) January 5, 2023
✍🏼 https://t.co/zNWi1STf5Z pic.twitter.com/mICJu7akYM
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* (1024 firm) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP (93 firm), w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.