Piotr Zieliński może dalej reprezentować barwy SSC Napoli. Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", ostatnio doszło do spotkania menedżera zawodnika z prezesem Aurelio De Laurentiisem. "Polak otworzył się na przedłużenie umowy z innymi zarobkami" – podkreślił włoski dziennik.
Coraz więcej wskazywało na to, że Piotr Zieliński latem opuści SSC Napoli. Reprezentant Polski nie umiał porozumieć się z klubem w sprawie warunków przedłużenia umowy, która wygasa z końcem czerwca 2024 roku. 29-latka łączy się z transferem do Lazio. Jak jednak poinformowała "La Gazzetta dello Sport", ostatnio doszło do spotkania menedżera piłkarza z prezesem Napoli, które dało pozytywne efekty.
"Jego agent Bartłomiej Bolek spotkał się z Aurelio De Laurentiisem w Dimaro (Napoli przebywa w tej miejscowości na zgrupowaniu - przyp.red). Okazało się, że pojawiła się chęć pozostania zawodnika. W końcu Piotr rok temu odmówił West Hamowi mimo znakomitej oferty, a w tym roku nawet nie usiadł do dyskusji o bardzo lukratywnych propozycjach z Arabii Saudyjskiej. Także oferta z Lazio, wzięta pod uwagę, nie byłaby krokiem naprzód" – zaznaczyli włoscy dziennikarze.
"Zieliński otworzył się na przedłużenie umowy z innymi zarobkami. Bolek opuścił zgrupowanie i wkrótce obie strony ponownie spotkają się, ale wygląda na to, że wprowadzono ważny element w celu zatrzymania pomocnika" – spuentowała "La Gazzetta dello Sport".
Do pozostania Polaka odniósł się także trener zespołu. – Pierwszym polem, na którym musimy odnieść sukces, jest zatrzymanie wszystkich zawodników. Prezes ogłosił już przedłużenie umowy z Giovannim Di Lorenzo, prowadzone są także rozmowy z Zielińskim – powiedział Rudi Garcia dziennikarzom.
Zieliński reprezentuje barwy Napoli od sierpnia 2016 roku. W minionym sezonie wywalczył z zespołem mistrzostwo Włoch.
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* (960 firm) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP (88 firm), w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.