Real Madryt zdobył mistrzostwo Hiszpanii. Po zwycięskim spotkaniu z Cadiz, gwiazda Realu Madryt, Vinicius Jr., sprawił niespodziankę polskiemu kibicowi, który choruje na porażenie mózgowe.
Po raz 36. w historii Real Madryt zdobył mistrzostwo Hiszpanii. Królewscy mistrzowski tytuł zapewnili sobie dzięki zwycięstwu z Cadiz (3:0), a także porażce FC Barcelona z Gironą (2:4). Tym samym po roku przerwy znów mogą zasiąść na mistrzowskim tronie.
Spory wpływ na wyniki Realu w tym sezonie ma Vinicius Jr. 23-latek rozegrał do tej pory 35 meczów, w którym strzelił 21 goli i zaliczył 11 asyst.
Po zakończonym ligowym spotkaniu Brazylijczyk spotkał się z polskim kibicem, Pawłem. Chłopiec od urodzenia choruje na porażenie mózgowe. Spotkanie z idolem zrobiło na nim ogromne wrażenie.
Jak przekazał na portalu X użytkownik "quillobarrios", Vinicius opłacił podróż, hotel oraz bilety na spotkanie Realu z Cadiz. Co więcej, po meczu zaprosił chłopca i jego rodziców do swojego domu.