Przejdź do pełnej wersji artykułu

Cristiano Ronaldo zalał się łzami. Szokująca reakcja [WIDEO]

Cristiano Ronaldo (fot. Getty) Cristiano Ronaldo (fot. Getty)

Portugalia wyszarpała awans do ćwierćfinału Euro 2024 po pokonaniu Słowenii w rzutach karnych. Jeszcze w trakcie spotkania swojej "jedenastki" nie wykorzystał Cristiano Ronaldo. Reakcja gwiazdy futbolu łapie za serce.

Czytaj też:

Diogo Costa bohaterem Portugalii (fot. Getty)

Diogo Costa przeszedł do historii Euro. Pierwszy bramkarz, który obronił trzy rzuty karne w serii jedenastek!

Łzy Cristiano Ronaldo obiegły świat

Nieskuteczny jak... Ronaldo. Fatalna statystyka Portugalczyka

Ronaldo od początku turnieju nie zdobył żadnej bramki i to niewątpliwie ciążyło na kapitanie Portugalczyków. Ta zła seria mogła zostać przerwana pod koniec pierwszej połowy dogrywki, gdy sędzia podyktował rzut karny po faulu Vanji Drkusicia na Diogo Jocie.

Z reguły 39-latek nie myli się z 11. metra, ale tym razem było inaczej. Piłkę na słupek po mocnym uderzeniu Ronaldo sparował Jan Oblak. Bramkarz Atletico uratował Słowenię, czym wprawił strzelca w zakłopotanie.

Chwilę po tej sytuacji sędzia Daniele Orsato odgwizdał przerwę. Wszyscy portugalscy zawodnicy zebrali się w kółku. Wtedy Ronaldo nie wytrzymał i wybuchł płaczem. Doświadczonego piłkarza pocieszali jego młodsi koledzy. Napastnik wziął się w garść i dokończył spotkanie.

Ronaldo jako pierwszy w drużynie Roberto Martineza wykonywał rzut karny w serii "jedenastek". Tym razem jego strzał był bardziej precyzyjny. Napastnik Al-Nassr skierował swój wzrok w kierunku portugalskich kibiców i wykonał przepraszający gest.

Wpadka z dogrywki nie przekreśliła szans jego drużyny. Portugalia awansowała do ćwierćfinału i zagra w nim z Francją. Transmisja piątkowego spotkania w TVP.

Źródło: tvpsport.pl
Unable to Load More

Najnowsze

Zobacz także