Nico Williams już wkrótce zostanie zawodnikiem Barcelony? W rozmowie z dziennikiem "Sport" prezes La Ligi Javier Tebas stwierdził, że transakcja jest bliska realizacji.
Reprezentacja Hiszpanii znakomicie radzi sobie w mistrzostwach Europy. Drużyna nie była uważana za głównego faworyta przed turniejem, a jednak dotarła do finału, w którym zagra z Anglią. Mecz zostanie rozegrany 14 lipca o 21:00. Będzie transmitowany w Telewizji Polskiej.
Jednym z czołowych zawodników reprezentacji Hiszpanii jest grający w Athletiku Nico Williams. W całym turnieju piłkarz opuścił tylko jeden mecz. Strzelił gola i zaliczył asystę, ale jego wkład w postawę kadry jest niezwykle duży. W hiszpańskich mediach wiele mówi się o tym, że po turnieju piłkarz dołączy do Barcelony.
Czy transferu Williamsa nie zablokują możliwości finansowe klubu z Katalonii oraz zasady Finansowego Fair Play? Prezes ligi hiszpańskiej Javier Tebas zabrał głos na ten temat w rozmowie z dziennikiem "Sport". – Biorąc pod uwagę wysiłki Barcelony mające na celu zmniejszenie funduszu wynagrodzeń i dźwigni o ponad 200 milionów, może idealnie włączyć zawodnika takiego jak Nico Williams – stwierdził.
– Myślę, że ma klauzulę odejścia w wysokości 58 milionów: kiedy kupujesz za 58 milionów, amortyzacja jest taka sama podzielona przez lata kontraktu. Jeśli podpiszesz z nim kontrakt na trzy lata, będzie to mniej niż 20 milionów rocznie plus kwota, którą Barça będzie mogła zapłacić – dodał Tebas.
Dodajmy, że początek meczu pomiędzy Hiszpanią i Anglią zaplanowano na niedzielę, na godzinę 21:00. Transmisję z tego starcia przeprowadzi Telewizja Polska, a spotkanie skomentuje duet Dariusz Szpakowski oraz Grzegorz Mielcarski. Areną zmagań będzie Stadion Olimpijski w Berlinie.
Euro 2024, finał: Hiszpania – Anglia [szczegóły transmisji]
Kiedy mecz: 14 lipca (niedziela), godzina 21:00
Gdzie oglądać: od 18:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV, od 20:20 w TVP 1
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski (PL), Kamil Kania (AD)
Reporter: Marcin Wojtasik
Prowadzący studio: Paulina Chylewska, Patryk Ganiek
Goście/eksperci: Jakub Wawrzyniak, Janusz Michallik, Jakub Błaszczykowski, Marcin Feddek, Rafał Ulatowski (analiza)
niedziela, 14.07, 21:00
środa, 10.07, 21:00
wtorek, 09.07, 21:00
sobota, 06.07, 21:00
sobota, 06.07, 18:00
piątek, 05.07, 21:00
piątek, 05.07, 18:00
wtorek, 02.07, 21:00
wtorek, 02.07, 18:00
poniedziałek, 01.07, 21:00
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* (964 firm) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP (88 firm), w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.