Iga Świątek w Miami Open pokonała już dwie rywalki i zameldowała się w 4. rundzie. W niej zmierzy się z Eliną Switoliną. Kiedy kolejny występ wiceliderki rankingu WTA? Relacja na żywo w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.
Świątek pozostaje bez turniejowego zwycięstwa w 2025 roku, a jej strata do Aryny Sabalenki w rankingu WTA jest coraz większa. Obie w poprzedniej edycji Miami Open odpadły dosyć szybko, więc teraz mogą poprawić swój dorobek punktowy w zestawieniu najlepszych tenisistek.
Polka zaczęła udział w turnieju od spotkania 2. rundy. Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej w Indian Wells, zagrała z Caroline Garcią.
Po pierwszym secie wydawało się, że znów to będzie szybko odniesione zwycięstwo, jednak drugi miał zupełnie inny przebieg. Francuzka miała nawet piłkę setową, ale Świątek w najważniejszych momentach była lepsza. Wygrała w 96 minut 6:2, 7:5.
W 3. rundzie raszynianka zmierzyła się z Elise Mertens. Świątek miała kłopoty w pierwszym secie, lecz ostatecznie zwycięstwo 7:6, 6:1 dało jej awans do kolejnej rundy. Po meczu zostałą zapytana o powrót na miejsce numer jeden rankingu WTA. Zaskoczyła swoją odpowiedzią.
Kolejną przeciwniczką wiceliderki rankingu WTA będzie Elina Switolina. Ukrainka pokonała Karolinę Muchovą 6:2, 3:6, 6:2. Mecz Świątek – Switolina odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek. Początek nie przed godz. 1.30 czasu polskiego. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Bądźcie z nami!
1. runda: wolny los
2. runda: Caroline Garcia 6:2, 7:5
3. runda: Elise Mertens 7:6, 6:2
4. runda: Elina Switolina [NA ŻYWO]
1/4 finału: Madison Keys, Alexandra Eala, Paula Badosa, Clara Tauson
1/2 finału: m.in. Jessica Pegula, Mirra Andriejewa, Marta Kostjuk, Amanda Anisimova
finał: m.in. Aryna Sabalenka, Coco Gauff, Jasmine Paolini, Qinwen Zheng, Danielle Collins
22 marca (sobota): 3. runda kobiet, 2. runda mężczyzn
23 marca (niedziela): 3. runda kobiet i mężczyzn
24 marca (poniedziałek): 4. runda kobiet, 3. runda mężczyzn
25 marca (wtorek): 1/4 finału kobiet, 4. runda mężczyzn
26 marca (środa): 1/4 finału kobiet i mężczyzn
27 marca (czwartek): 1/2 finału kobiet i 1/4 finału mężczyzn
28 marca (piątek): 1/2 finału mężczyzn
29 marca (sobota): finał kobiet
30 marca (niedziela): finał mężczyzn
Sofia Kenin
0 - 2
Victoria Mboko
Suzan Lamens
2 - 1
Beatriz Haddad Maia
Coco Gauff
2 - 1
Danielle Collins
Elena Rybakina
2 - 0
Hailey Baptiste
E. Alexandrova
1 - 2
Zhu Lin
Ashlyn Krueger
0 - 2
J. Bouzas Maneiro
Marie Bouzkova
2 - 0
Diana Shnaider
Veronika Kudermetova
2 - 0
Olga Danilovic
Aoi Ito
2 - 1
Jasmine Paolini
Mirra Andreeva
1 - 0
Bianca Andreescu
Madison Keys
15:00
Laura Siegemund
Ludmilla Samsonova
15:00
Naomi Osaka
Magda Linette
15:00
Anastasija Sevastova
Maya Joint
15:00
Mccartney Kessler
Guo Hanyu
16:30
Iga Świątek
Clara Tauson
16:30
Lucia Bronzetti
Renata Zarazua
16:30
Jelena Ostapenko
Caty McNally
16:30
Rebecca Sramkova
Maria Sakkari
18:00
Jessica Pegula
Elise Mertens
18:00
Anna Kalinskaya
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.