Mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Maltą w Warszawie w eliminacjach mistrzostw świata zostanie rozegrany przy zamkniętym dachu. Poniedziałkowe spotkanie na PGE Narodowym rozpocznie się o godz. 20.45. Transmisja w TVP.
Informację potwierdził PAP rzecznik prasowy reprezentacji Polski Emil Kopański.
W Warszawie w niedzielę padało (tego dnia obie drużyny miały treningi na PGE Narodowym). Już wówczas dach był zasunięty i w poniedziałek to się nie zmieni.
To drugi mecz kadry Michała Probierza w grupie G eliminacji MŚ 2026. W piątek, również w Warszawie, wygrała z Litwą 1:0 po golu Roberta Lewandowskiego w 81. minucie. Tego samego dnia Malta uległa u siebie Finlandii 0:1.
Skład grupy G uzupełniła w niedzielę późnym wieczorem Holandia, która przegrała w rzutach karnych rewanż 1/4 finału Ligi Narodów z Hiszpanią.
Transmisja starcia z Maltą w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i hBBTV od 18:30 oraz w TVP 1 od 20:25. Mecz skomentują Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Studio przedmeczowe poprowadzi Mateusz Borek, a jego gośćmi będą Janusz Michallik, Artur Wichniarek, Grzegorz Mielcarski oraz Robert Podoliński. Reporterami będą Maja Strzelczyk i Jacek Kurowski, a za analizę boiskowych wydarzeń odpowiedzialny będzie Marcin Feddek.
W internecie będą dostępne alternatywne transmisje z tego meczu: z atmosferą stadionu oraz z z kamerą na komentatorów.
Kiedy mecz: 24 marca (poniedziałek), godzina 20:45
Gdzie oglądać: od 18:30 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV, od 20:25 w TVP 1
Komentatorzy: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
Prowadzący studio: Mateusz Borek
Reporterzy: Jacek Kurowski, Maja Strzelczyk, Marcin Feddek (analiza)
Goście/eksperci: Janusz Michallik, Artur Wichniarek, Grzegorz Mielcarski i Robert Podoliński (analiza)
Następne