| Piłka nożna / PKO BP Ekstraklasa
To wyjątkowa historia, której zakończeniem była wymiana koszulek. Bartek, młody kibic Jagiellonii wykonał własnoręcznie t–shirt swojego ulubionego klubu i poszedł w nim na mecz z Lechem Poznań. Tydzień później osobiście poznał jednego ze swoich idoli – napastnika Afimico Pululu
To wyjątkowa historia kilkuletniego Bartka, który kibicuje Jagiellonii Białystok. Młody sympatyk mistrzów Polski pojawił się na stadionie podczas meczu Jagiellonii z Lechem Poznań w wyjątkowej kreacji. Bartek przyszedł na mecz we własnoręcznie wykonanej, żółto-czerwonej koszulce. Młody kibic pokolorował biały t–shirt w barwy swojego ukochanego klubu.
Szybko dostrzegli to pracownicy Jagiellonii Białystok, którzy zaprosili młodego kibica do siedziby klubu przy ul. Jurowieckiej 21. Na Bartka, który przyszedł do klubu ze swoim tatą, czekała wyjątkowa niespodzianka.
Młody sympatyk Jagiellonii Białystok osobiście poznał gwiazdę mistrzów Polski Afimico Pululu. Napastnik Jagi wręczył młodemu kibicowi klubowe gadżety. Nie zabrakło też wspólnych uścisków oraz... wymiany koszulek.
Bartek z całą pewnością zapamięta ten dzień na długo. Jagiellonia Białystok obecnie jest wiceliderem PKO BP Ekstraklasy. Do pierwszego Rakowa Częstochowa traci punkt. Kolejny mecz żółto-czerwoni zagrają w sobotę, 29 marca o 17:30. Przeciwnikiem Jagiellonii będzie bijąca się o utrzymanie Lechia Gdańsk.