Skoki narciarskie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Letnie GP
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Puchar Kontynentalny
Letnie GP
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Pary mieszane
Konkurs
wszystkie
wszystkie
Grand Prix Klingenthal
Grand Prix Klingenthal
Grand Prix Hinzenbach
Grand Prix Liberec
Grand Prix Rasnov
Grand Prix Hakuba
Grand Prix Frenstat
Grand Prix Courchevel
Grand Prix Courchevel
Grand Prix Einsiedeln
Grand Prix Hinterzarten
Grand Prix Hinterzarten
Grand Prix Wisla
Wyniki
Klasyfikacje
Środa, 03.10.2018
Grand Prix Klingenthal, Mężczyźni
odwołany
Środa, 03.10.2018
Grand Prix Klingenthal, Kobiety
odwołany
Wtorek, 02.10.2018
Grand Prix Klingenthal, Mężczyźni
Zawodnik
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Stephan Leyhe
Niemcy
145.5 m
139.6
2.
Jewgienij Klimow
Rosja
136.0 m
133.1
3.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
140.0 m
132.7
4.
Richard Freitag
Niemcy
141.5 m
128.1
5.
Jakub Wolny
Polska
138.0 m
127.3
5.
Dawid Kubacki
Polska
138.5 m
127.3
7.
Andreas Wellinger
Niemcy
140.0 m
126.7
8.
Karl Geiger
Niemcy
136.5 m
125.6
9.
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
137.0 m
123.6
10.
Simon Ammann
Szwajcaria
138.5 m
123.5
11.
Jernej Damjan
Słowenia
137.0 m
123.2
12.
Daniel Huber
Austria
135.0 m
122.9
13.
Jurij Tepes
Słowenia
135.0 m
121.5
14.
Markus Eisenbichler
Niemcy
140.5 m
121.3
15.
Timi Zajc
Słowenia
131.5 m
121.2
16.
Shohei Tochimoto
Japonia
139.0 m
120.8
17.
Anders Fannemel
Norwegia
137.0 m
120.5
18.
Andreas Stjernen
Norwegia
133.0 m
118.0
19.
Sondre Ringen
Norwegia
139.5 m
117.9
20.
Killian Peier
Szwajcaria
131.5 m
116.8
21.
Zak Mogel
Słowenia
135.5 m
116.5
22.
Stefan Kraft
Austria
130.5 m
116.1
23.
Piotr Żyła
Polska
133.0 m
115.5
24.
Michael Hayboeck
Austria
132.0 m
115.3
25.
Cestmir Kozisek
Czechy
135.5 m
114.1
26.
Lukas Hlava
Czechy
132.0 m
113.3
27.
Pius Paschke
Niemcy
134.0 m
113.1
28.
Dmitrij Wasiliew
Rosja
131.0 m
112.8
29.
Andreas Wank
Niemcy
126.5 m
110.9
30.
Gregor Schlierenzauer
Austria
129.0 m
110.7
31.
Jarkko Maeaettae
Finlandia
131.5 m
109.4
32.
Maciej Kot
Polska
122.0 m
107.3
33.
Philipp Aschenwald
Austria
126.5 m
107.1
34.
Halvor Egner Granerud
Norwegia
127.5 m
106.8
35.
Naoki Nakamura
Japonia
126.0 m
104.6
36.
Michaił Nazarow
Rosja
131.0 m
103.7
37.
Paul Brasme
Francja
126.0 m
101.2
38.
Kevin Bickner
USA
125.0 m
101.0
39.
Viktor Polasek
Czechy
124.5 m
99.7
40.
Andreas Schuler
Szwajcaria
125.5 m
98.6
41.
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
121.5 m
97.8
42.
Antti Aalto
Finlandia
121.5 m
96.2
43.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
122.0 m
95.7
44.
Roman Koudelka
Czechy
117.5 m
94.0
45.
Anze Semenić
Słowenia
125.0 m
93.5
46.
Andreas Kofler
Austria
119.0 m
93.4
47.
Kamil Stoch
Polska
116.0 m
93.2
48.
Constantin Schmid
Niemcy
119.0 m
92.5
49.
David Siegel
Niemcy
118.0 m
92.3
50.
Alex Insam
Włochy
118.5 m
90.0
51.
Yukiya Sato
Japonia
118.5 m
89.5
52.
Felix Hoffmann
Niemcy
118.0 m
89.2
53.
Clemens Aigner
Austria
112.0 m
86.4
53.
Junshiro Kobayashi
Japonia
114.5 m
86.4
55.
Taku Takeuchi
Japonia
114.0 m
84.7
56.
Stefan Hula
Polska
115.0 m
83.6
57.
Robert Kranjec
Słowenia
117.5 m
83.4
58.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
117.0 m
83.0
59.
Heung-Chul Choi
Korea Płd.
115.5 m
80.3
60.
Jonathan Learoyd
Francja
114.5 m
80.2
61.
Matthew Soukup
Kanada
115.0 m
74.7
62.
Władimir Zografski
Bułgaria
110.5 m
69.1
63.
Moritz Baer
Niemcy
110.5 m
67.8
64.
Martti Nomme
Estonia
108.5 m
65.5
65.
Sabirżan Muminow
Kazachstan
108.0 m
62.2
Justin Lisso
Niemcy
-
-
Artti Aigro
Estonia
-
-
Daniel Andre Tande
Norwegia
-
-
Robert Johansson
Norwegia
-
-
Rozwiń
Zwiń
Wtorek, 02.10.2018
Grand Prix Klingenthal, Kobiety
Zawodniczka
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Katharina Schmid
Niemcy
136.5 m
125.7
2.
Ema Klinec
Słowenia
129.0 m
117.5
3.
Maren Lundby
Norwegia
125.5 m
114.0
4.
Silje Opseth
Norwegia
129.0 m
107.6
5.
Sara Takanashi
Japonia
128.0 m
107.5
6.
Jerneja Brecl
Słowenia
126.0 m
104.5
7.
Juliane Seyfarth
Niemcy
131.0 m
101.8
8.
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
127.5 m
101.2
9.
Ursa Bogataj
Słowenia
125.0 m
93.4
10.
Carina Vogt
Niemcy
118.5 m
93.3
11.
Kaori Iwabuchi
Japonia
121.5 m
93.2
12.
Anna Odine Stroem
Norwegia
120.5 m
87.3
13.
Julia Clair
Francja
112.5 m
85.4
14.
Pauline Hessler
Niemcy
118.5 m
84.3
15.
Irina Awwakumowa
Rosja
127.5 m
84.2
16.
Alexandra Kustova
Rosja
116.0 m
80.2
17.
Agnes Reisch
Niemcy
112.0 m
79.5
18.
Spela Rogelj
Słowenia
110.0 m
74.7
19.
Selina Freitag
Niemcy
113.5 m
71.1
20.
Ramona Straub
Niemcy
112.0 m
71.0
20.
Katra Komar
Słowenia
112.0 m
71.0
22.
Nozomi Maruyama
Japonia
111.0 m
70.3
23.
Lea Lemare
Francja
112.5 m
69.5
24.
Sofia Tichonowa
Rosja
112.0 m
68.2
25.
Tara Geraghty-Moats
USA
108.5 m
66.3
26.
Lara Malsiner
Włochy
111.5 m
66.2
27.
Yuka Seto
Japonia
105.5 m
65.8
28.
Anna Rupprecht
Niemcy
111.0 m
64.3
29.
Lucile Morat
Francja
104.5 m
64.0
30.
Aleksandra Barantceva
Rosja
109.5 m
63.2
31.
Stepanka Ptackova
Czechy
107.5 m
62.6
31.
Julia Kykkaenen
Finlandia
104.5 m
62.6
33.
Nika Kriznar
Słowenia
100.5 m
57.6
34.
Daniela Haralambie
Rumunia
105.5 m
56.9
35.
Haruka Iwasa
Japonia
94.0 m
53.7
36.
Chiara Kreuzer
Austria
99.5 m
52.8
37.
Ksenia Kablukova
Rosja
102.5 m
49.9
38.
Gianina Ernst
Niemcy
96.5 m
45.1
39.
Carina Militaru
Rumunia
90.0 m
39.8
40.
Diana Trambitas
Rumunia
95.0 m
31.4
Lidija Jakowlewa
Rosja
-
-
Barbora Blazkova
Czechy
-
-
Rozwiń
Zwiń
Niedziela, 30.09.2018
Grand Prix Hinzenbach, Mężczyźni
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Daniel Huber
Austria
88.0 m
89.0 m
245.7
2.
Killian Peier
Szwajcaria
91.0 m
86.5 m
237.7
3.
Karl Geiger
Niemcy
87.0 m
88.0 m
237.3
4.
Jewgienij Klimow
Rosja
85.0 m
91.0 m
236.3
5.
Gregor Schlierenzauer
Austria
85.5 m
90.5 m
236.2
6.
Stefan Hula
Polska
90.0 m
88.5 m
235.8
7.
Clemens Aigner
Austria
88.0 m
88.0 m
233.6
8.
Stephan Leyhe
Niemcy
89.5 m
84.5 m
231.2
9.
Michael Hayboeck
Austria
84.5 m
88.5 m
229.9
10.
Dawid Kubacki
Polska
88.5 m
87.5 m
229.4
11.
Anze Lanisek
Słowenia
88.0 m
86.0 m
227.5
12.
Piotr Żyła
Polska
84.0 m
88.0 m
227.3
13.
Junshiro Kobayashi
Japonia
87.5 m
86.0 m
227.2
14.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
85.5 m
87.0 m
225.6
15.
Maciej Kot
Polska
86.0 m
87.0 m
225.5
16.
Timi Zajc
Słowenia
84.5 m
85.5 m
222.8
17.
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
86.5 m
86.0 m
221.7
17.
Stefan Kraft
Austria
84.0 m
85.5 m
221.7
19.
Andreas Kofler
Austria
86.0 m
87.5 m
221.4
20.
Manuel Fettner
Austria
87.5 m
82.0 m
219.9
21.
Władimir Zografski
Bułgaria
87.5 m
83.0 m
219.6
22.
Kamil Stoch
Polska
83.5 m
82.5 m
219.3
22.
Yukiya Sato
Japonia
83.0 m
87.0 m
219.3
24.
Roman Koudelka
Czechy
84.0 m
84.0 m
217.8
25.
Markus Eisenbichler
Niemcy
88.0 m
85.0 m
217.3
25.
Richard Freitag
Niemcy
84.0 m
84.0 m
217.3
27.
Jakub Wolny
Polska
83.0 m
85.5 m
215.2
28.
Cestmir Kozisek
Czechy
86.0 m
83.0 m
213.8
29.
Shohei Tochimoto
Japonia
86.0 m
82.5 m
206.6
30.
Simon Ammann
Szwajcaria
84.0 m
79.5 m
205.8
31.
Taku Takeuchi
Japonia
82.0 m
-
105.2
32.
Kevin Bickner
USA
82.0 m
-
105.1
33.
Lukas Hlava
Czechy
83.5 m
-
104.6
34.
Pius Paschke
Niemcy
83.5 m
-
104.0
35.
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
84.5 m
-
103.8
36.
Rok Justin
Słowenia
83.0 m
-
102.8
37.
Yuken Iwasa
Japonia
83.5 m
-
101.8
37.
Alex Insam
Włochy
82.5 m
-
101.8
39.
Mika Schwann
Austria
82.5 m
-
101.2
40.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
81.0 m
-
100.8
41.
Andreas Wellinger
Niemcy
81.0 m
-
100.0
42.
Jarkko Maeaettae
Finlandia
80.5 m
-
99.8
43.
Ziga Jelar
Słowenia
79.0 m
-
98.7
44.
Andreas Schuler
Szwajcaria
80.5 m
-
98.0
45.
Julian Wienerroither
Austria
79.5 m
-
96.5
46.
Markus Schiffner
Austria
78.5 m
-
96.0
47.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
72.5 m
-
81.0
48.
Markus Rupitsch
Austria
72.0 m
-
79.9
Michaił Maksimoczkin
Rosja
-
-
DSQ
Antti Aalto
Finlandia
-
-
DSQ
Rozwiń
Zwiń
Sobota, 29.09.2018
Grand Prix Hinzenbach, Mężczyźni
Zawodnik
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
91.5 m
124.8
2.
Daniel Huber
Austria
89.0 m
121.1
3.
Gregor Schlierenzauer
Austria
88.5 m
119.0
4.
Dawid Kubacki
Polska
88.5 m
118.4
5.
Pius Paschke
Niemcy
88.0 m
117.8
6.
Kamil Stoch
Polska
88.0 m
117.5
7.
Jewgienij Klimow
Rosja
89.0 m
117.3
8.
Stefan Kraft
Austria
87.0 m
116.9
9.
Junshiro Kobayashi
Japonia
87.5 m
116.2
10.
Michael Hayboeck
Austria
89.0 m
116.1
11.
Karl Geiger
Niemcy
87.5 m
115.9
12.
Stephan Leyhe
Niemcy
87.5 m
115.3
13.
Killian Peier
Szwajcaria
87.0 m
115.0
14.
Piotr Żyła
Polska
87.5 m
114.7
15.
Simon Ammann
Szwajcaria
88.5 m
113.1
16.
Markus Schiffner
Austria
86.0 m
112.6
17.
Manuel Fettner
Austria
88.5 m
112.5
18.
Władimir Zografski
Bułgaria
86.0 m
112.1
19.
Taku Takeuchi
Japonia
86.5 m
111.8
20.
Roman Koudelka
Czechy
86.0 m
111.6
21.
Markus Eisenbichler
Niemcy
88.0 m
110.6
22.
Anze Lanisek
Słowenia
86.0 m
110.2
23.
Richard Freitag
Niemcy
85.5 m
109.9
24.
Julian Wienerroither
Austria
85.5 m
109.8
25.
Clemens Aigner
Austria
84.5 m
108.6
26.
Andreas Wellinger
Niemcy
84.0 m
107.8
27.
Rok Justin
Słowenia
85.5 m
107.5
27.
Jakub Wolny
Polska
83.5 m
107.5
29.
Cestmir Kozisek
Czechy
85.5 m
107.3
30.
Lukas Hlava
Czechy
84.5 m
106.5
31.
Andreas Schuler
Szwajcaria
84.0 m
106.4
31.
Maciej Kot
Polska
84.0 m
106.4
33.
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
83.0 m
105.9
34.
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
83.5 m
105.1
35.
Andreas Kofler
Austria
83.5 m
104.8
36.
Ziga Jelar
Słowenia
84.0 m
104.6
37.
Michaił Maksimoczkin
Rosja
84.5 m
104.0
37.
Stefan Hula
Polska
82.0 m
104.0
39.
Jarkko Maeaettae
Finlandia
83.5 m
103.2
40.
Shohei Tochimoto
Japonia
82.0 m
102.5
41.
Yukiya Sato
Japonia
81.5 m
102.1
42.
Kevin Bickner
USA
83.0 m
101.7
43.
Timi Zajc
Słowenia
81.5 m
101.2
44.
Alex Insam
Włochy
82.5 m
101.1
45.
Mika Schwann
Austria
82.5 m
101.0
46.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
82.5 m
100.2
47.
Antti Aalto
Finlandia
81.5 m
99.3
48.
Markus Rupitsch
Austria
82.0 m
98.3
49.
Yuken Iwasa
Japonia
80.5 m
97.9
50.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
81.0 m
97.8
51.
David Haagen
Austria
81.0 m
96.4
52.
Jaka Hvala
Słowenia
80.5 m
96.3
53.
Davide Bresadola
Włochy
78.0 m
90.9
54.
Matthew Soukup
Kanada
77.0 m
86.7
55.
Aleksander Bażenow
Rosja
75.0 m
85.1
Sabirżan Muminow
Kazachstan
-
-
Jan Hoerl
Austria
-
-
Rozwiń
Zwiń
Piątek, 28.09.2018
Grand Prix Liberec, Mężczyźni
odwołany
Czwartek, 27.09.2018
Grand Prix Liberec, Mężczyźni
Niedziela, 23.09.2018
Grand Prix Rasnov, Mężczyźni
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Karl Geiger
Niemcy
99.5 m
100.5 m
269.4
2.
Jewgienij Klimow
Rosja
98.0 m
101.5 m
265.0
3.
Dawid Kubacki
Polska
98.0 m
98.5 m
261.1
4.
Piotr Żyła
Polska
95.5 m
96.5 m
253.5
5.
Kamil Stoch
Polska
95.0 m
96.5 m
250.6
6.
Stefan Hula
Polska
96.5 m
96.5 m
250.0
7.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
96.5 m
94.5 m
249.5
8.
Jakub Wolny
Polska
94.5 m
96.0 m
244.4
9.
Stephan Leyhe
Niemcy
95.5 m
94.0 m
242.4
10.
Maciej Kot
Polska
94.5 m
94.0 m
241.7
11.
Manuel Fettner
Austria
94.0 m
94.0 m
240.4
12.
Taku Takeuchi
Japonia
94.0 m
95.0 m
240.3
13.
Viktor Polasek
Czechy
94.5 m
94.5 m
240.2
14.
Władimir Zografski
Bułgaria
92.0 m
94.0 m
238.8
15.
Junshiro Kobayashi
Japonia
94.0 m
94.5 m
238.2
16.
Pius Paschke
Niemcy
94.0 m
93.5 m
236.4
17.
Mika Schwann
Austria
94.5 m
92.0 m
234.9
18.
Dmitrij Wasiliew
Rosja
94.0 m
92.0 m
233.2
19.
Domen Prevc
Słowenia
91.0 m
94.5 m
230.8
20.
Andreas Kofler
Austria
92.0 m
90.0 m
229.4
21.
Shohei Tochimoto
Japonia
92.0 m
89.5 m
228.2
22.
Alex Insam
Włochy
90.5 m
90.5 m
227.8
23.
Jan Hoerl
Austria
92.5 m
91.5 m
226.6
24.
Michaił Nazarow
Rosja
91.5 m
89.5 m
225.5
25.
Yukiya Sato
Japonia
93.0 m
87.5 m
225.0
26.
Markus Schiffner
Austria
89.0 m
93.0 m
224.9
27.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
88.5 m
93.5 m
222.3
28.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
93.0 m
87.0 m
221.4
29.
Markus Rupitsch
Austria
89.5 m
91.0 m
220.2
30.
Lukas Hlava
Czechy
92.0 m
-
116.2
31.
Heung-Chul Choi
Korea Płd.
90.5 m
-
105.1
32.
Davide Bresadola
Włochy
86.5 m
-
103.4
33.
Sebastian Colloredo
Włochy
76.0 m
-
75.1
Sabirżan Muminow
Kazachstan
-
-
DSQ
Julian Wienerroither
Austria
-
-
DSQ
Rok Tarman
Słowenia
-
-
DSQ
Anze Lanisek
Słowenia
-
-
DSQ
Cestmir Kozisek
Czechy
-
-
DSQ
Yuken Iwasa
Japonia
-
-
DSQ
Andreas Wank
Niemcy
-
-
DSQ
Roman Koudelka
Czechy
-
-
DSQ
Rozwiń
Zwiń
Sobota, 22.09.2018
Grand Prix Rasnov, Mężczyźni
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Karl Geiger
Niemcy
98.0 m
99.0 m
269.9
2.
Piotr Żyła
Polska
95.5 m
97.0 m
261.0
3.
Jewgienij Klimow
Rosja
95.5 m
98.0 m
256.8
4.
Dawid Kubacki
Polska
94.0 m
97.0 m
256.3
5.
Władimir Zografski
Bułgaria
94.5 m
94.5 m
253.6
6.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
93.5 m
97.0 m
253.0
7.
Stefan Hula
Polska
93.5 m
95.0 m
247.1
8.
Roman Koudelka
Czechy
91.5 m
95.0 m
246.8
9.
Maciej Kot
Polska
95.0 m
94.5 m
246.5
10.
Jakub Wolny
Polska
93.5 m
93.5 m
246.3
11.
Pius Paschke
Niemcy
91.5 m
94.0 m
246.1
12.
Kamil Stoch
Polska
91.0 m
95.5 m
243.7
13.
Lukas Hlava
Czechy
91.5 m
93.5 m
241.2
14.
Taku Takeuchi
Japonia
93.0 m
94.0 m
240.5
15.
Shohei Tochimoto
Japonia
92.0 m
92.5 m
237.1
16.
Michaił Nazarow
Rosja
92.5 m
93.0 m
236.9
17.
Markus Schiffner
Austria
90.5 m
93.5 m
236.0
18.
Manuel Fettner
Austria
89.5 m
93.0 m
235.6
19.
Andreas Kofler
Austria
91.5 m
92.5 m
233.6
20.
Dmitrij Wasiliew
Rosja
90.0 m
93.5 m
232.9
21.
Andreas Wank
Niemcy
89.5 m
92.0 m
232.6
22.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
92.0 m
90.0 m
228.0
23.
Mika Schwann
Austria
86.5 m
89.5 m
226.0
24.
Jan Hoerl
Austria
91.5 m
87.5 m
223.1
25.
Rok Tarman
Słowenia
88.0 m
89.0 m
216.9
26.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
86.5 m
84.0 m
210.2
27.
Alex Insam
Włochy
87.5 m
83.5 m
207.9
28.
Viktor Polasek
Czechy
93.5 m
-
121.5
29.
Julian Wienerroither
Austria
92.0 m
-
114.4
30.
Anze Lanisek
Słowenia
85.5 m
-
105.6
31.
Cestmir Kozisek
Czechy
84.5 m
-
103.2
32.
Sabirżan Muminow
Kazachstan
85.5 m
-
100.0
33.
Yuken Iwasa
Japonia
84.0 m
-
99.8
34.
Davide Bresadola
Włochy
83.0 m
-
98.1
35.
Heung-Chul Choi
Korea Płd.
81.5 m
-
93.9
36.
Sebastian Colloredo
Włochy
77.5 m
-
84.3
Markus Rupitsch
Austria
-
-
DSQ
Domen Prevc
Słowenia
-
-
DSQ
Stephan Leyhe
Niemcy
-
-
DSQ
Junshiro Kobayashi
Japonia
-
-
DSQ
Yukiya Sato
Japonia
-
-
DSQ
Rozwiń
Zwiń
Grand Prix Klasyfikacja generalna, kobiety drużynowo
Grand Prix Klasyfikacja generalna, kobiety drużynowo
Grand Prix Klasyfikacja generalna, mężczyźni drużynowo
Grand Prix Klasyfikacja generalna, kobiety indywidualnie
Grand Prix Klasyfikacja generalna, mężczyźni indywidualnie
Kraj
PKT.
1.
Japonia
1133.0
2.
Słowenia
814.0
3.
Niemcy
744.0
4.
Norwegia
551.0
5.
Rosja
483.0
6.
Austria
436.0
7.
Francja
79.0
8.
USA
55.0
9.
Rumunia
48.0
9.
Kazachstan
48.0
11.
Chiny
44.0
12.
Kanada
25.0
13.
Włochy
24.0
14.
Czechy
13.0
15.
Polska
4.0
Kraj
PKT.
1.
Polska
1925.0
2.
Japonia
1348.0
3.
Niemcy
1234.0
4.
Austria
1063.0
5.
Rosja
883.0
6.
Słowenia
796.0
7.
Norwegia
743.0
8.
Szwajcaria
495.0
9.
Czechy
327.0
10.
USA
108.0
11.
Bułgaria
88.0
12.
Włochy
60.0
13.
Kanada
51.0
14.
Kazachstan
45.0
15.
Finlandia
12.0
16.
Korea Płd.
4.0
16.
Francja
4.0
18.
Estonia
2.0
Kraj
PKT.
1.
Sara Takanashi
Japonia
460.0
2.
Ema Klinec
Słowenia
265.0
3.
Maren Lundby
Norwegia
260.0
4.
Yuki Ito
Japonia
252.0
5.
Juliane Seyfarth
Niemcy
203.0
6.
Katharina Schmid
Niemcy
200.0
7.
Chiara Kreuzer
Austria
148.0
8.
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
140.0
9.
Anna Odine Stroem
Norwegia
139.0
10.
Ramona Straub
Niemcy
130.0
11.
Jerneja Brecl
Słowenia
105.0
12.
Spela Rogelj
Słowenia
104.0
13.
Pauline Hessler
Niemcy
103.0
14.
Sofia Tichonowa
Rosja
96.0
15.
Irina Awwakumowa
Rosja
93.0
16.
Ursa Bogataj
Słowenia
85.0
17.
Yuka Seto
Japonia
77.0
18.
Nika Kriznar
Słowenia
65.0
19.
Kaori Iwabuchi
Japonia
61.0
20.
Lucile Morat
Francja
55.0
21.
Alexandra Kustova
Rosja
50.0
22.
Aleksandra Barantceva
Rosja
49.0
23.
Daniela Haralambie
Rumunia
48.0
24.
Xinyue Chang
Chiny
40.0
25.
Nozomi Maruyama
Japonia
39.0
26.
Eva Pinkelnig
Austria
30.0
27.
Lidija Jakowlewa
Rosja
29.0
28.
Abigail Strate
Kanada
25.0
29.
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
22.0
30.
Julia Clair
Francja
20.0
31.
Ksenia Kablukova
Rosja
18.0
32.
Lisa Eder
Austria
17.0
33.
Gianina Ernst
Niemcy
16.0
34.
Katra Komar
Słowenia
15.0
35.
Agnes Reisch
Niemcy
14.0
36.
Haruka Iwasa
Japonia
14.0
37.
Manuela Malsiner
Włochy
13.0
38.
Ren Mikase
Japonia
12.0
39.
Lara Malsiner
Włochy
11.0
40.
Anna Szpyniowa
Rosja
10.0
40.
Stepanka Ptackova
Czechy
10.0
42.
Stiefanija Nadymowa
Rosja
8.0
42.
Misaki Shigeno
Japonia
8.0
44.
Ayaka Igarashi
Japonia
6.0
45.
Nita Englund
USA
5.0
46.
Ayuka Kamoda
Japonia
4.0
46.
Xueyao Li
Chiny
4.0
46.
Kinga Rajda
Polska
4.0
49.
Lea Lemare
Francja
4.0
50.
Mariia Iakovleva
Rosja
3.0
50.
Selina Freitag
Niemcy
3.0
50.
Barbora Blazkova
Czechy
3.0
53.
Silje Opseth
Norwegia
2.0
53.
Anna Zhukova
Rosja
2.0
55.
Veronika Shishkina
Kazachstan
1.0
55.
Elisabeth Raudaschl
Austria
1.0
Kraj
PKT.
1.
Jewgienij Klimow
Rosja
555.0
2.
Karl Geiger
Niemcy
416.0
3.
Piotr Żyła
Polska
382.0
4.
Kamil Stoch
Polska
376.0
5.
Daniel Huber
Austria
305.0
6.
Killian Peier
Szwajcaria
299.0
7.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
294.0
8.
Dawid Kubacki
Polska
257.0
9.
Stefan Hula
Polska
197.0
10.
Roman Koudelka
Czechy
168.0
11.
Jakub Wolny
Polska
166.0
12.
Dmitrij Wasiliew
Rosja
145.0
13.
Timi Zajc
Słowenia
142.0
14.
Yukiya Sato
Japonia
124.0
15.
Maciej Kot
Polska
113.0
16.
Daiki Ito
Japonia
110.0
17.
Taku Takeuchi
Japonia
110.0
18.
Andreas Wank
Niemcy
107.0
19.
Junshiro Kobayashi
Japonia
98.0
20.
Halvor Egner Granerud
Norwegia
96.0
21.
Stefan Kraft
Austria
94.0
22.
Władimir Zografski
Bułgaria
88.0
23.
Shohei Tochimoto
Japonia
88.0
24.
Andreas Kofler
Austria
88.0
25.
Clemens Aigner
Austria
78.0
26.
Stephan Leyhe
Niemcy
73.0
27.
Naoki Nakamura
Japonia
71.0
28.
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
69.0
29.
Gregor Schlierenzauer
Austria
66.0
30.
Robert Johansson
Norwegia
64.0
31.
Jurij Tepes
Słowenia
63.0
32.
Alex Insam
Włochy
60.0
33.
Kevin Bickner
USA
58.0
34.
Pius Paschke
Niemcy
56.0
35.
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
51.0
36.
Lukas Hlava
Czechy
49.0
37.
Anze Lanisek
Słowenia
48.0
38.
Manuel Fettner
Austria
48.0
39.
Michael Hayboeck
Austria
47.0
40.
Jaka Hvala
Słowenia
45.0
41.
Richard Freitag
Niemcy
45.0
42.
Marius Lindvik
Norwegia
44.0
43.
Yuken Iwasa
Japonia
38.0
44.
Martin Hamann
Niemcy
37.0
45.
Cestmir Kozisek
Czechy
37.0
46.
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
36.0
47.
Markus Eisenbichler
Niemcy
35.0
48.
Michaił Nazarow
Rosja
32.0
49.
Tomaz Naglic
Słowenia
29.0
50.
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
27.0
51.
Simon Ammann
Szwajcaria
27.0
52.
Viktor Polasek
Czechy
23.0
53.
Mika Schwann
Austria
22.0
54.
David Siegel
Niemcy
20.0
55.
Jan Hoerl
Austria
20.0
56.
Markus Schiffner
Austria
19.0
57.
Sergiej Tkaczenko
Kazachstan
19.0
58.
Robert Kranjec
Słowenia
18.0
59.
Denis Korniłow
Rosja
18.0
60.
Andreas Wellinger
Niemcy
18.0
61.
Anders Fannemel
Norwegia
17.0
62.
Domen Prevc
Słowenia
15.0
63.
Tomasz Pilch
Polska
14.0
64.
Kenshiro Ito
Japonia
12.0
65.
Przemyslaw Kantyka
Polska
11.0
66.
Antti Aalto
Finlandia
10.0
67.
Johann Andre Forfang
Norwegia
9.0
68.
Manuel Poppinger
Austria
9.0
69.
Ilmir Hazetdinow
Rosja
8.0
70.
Ulrich Wohlgenannt
Austria
7.0
71.
Stefan Huber
Austria
6.0
71.
Aleksander Zniszczoł
Polska
6.0
71.
Rok Tarman
Słowenia
6.0
74.
Bor Pavlovcić
Słowenia
5.0
75.
Paul Brasme
Francja
4.0
76.
Seou Choi
Korea Płd.
4.0
77.
Yumu Harada
Japonia
3.0
77.
Andrzej Stękała
Polska
3.0
79.
Markus Rupitsch
Austria
2.0
79.
Constantin Schmid
Niemcy
2.0
79.
Martti Nomme
Estonia
2.0
79.
Julian Wienerroither
Austria
2.0
79.
Andreas Alamommo
Finlandia
2.0
84.
Sabirżan Muminow
Kazachstan
1.0