Skoki narciarskie
Piłka nożna
Tenis
Hokej na lodzie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon
Biegi narciarskie
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Piłka ręczna
Sporty motorowe
Koszykówka
Siatkówka
Żużel
E-Sport
Rozgrywki
Puchar Świata
Igrzyska Olimpijskie
Puchar Świata
Puchar Kontynentalny
Letnie GP
Mistrzostwa Świata
Sezon
2018/2019
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Płeć
wszystkie
wszystkie
Mężczyźni
Kobiety
Pary mieszane
Konkurs
wszystkie
wszystkie
Puchar Świata, Czajkowski
Puchar Świata, Planica
PŚ w Vikersund
PŚ w Niżnym Tagile
PŚ w Trondheim
PŚ w Trondheim
PŚ w Lillehammer
WC Lillehammer 2
PŚ w Oslo
PŚ w Oslo
PŚ w Oberstdorfie
PŚ w Willingen
PŚ w Lahti
PŚ w Ljubnie
Puchar Świata, Oberstdorf
PŚ w Hinzenbach
PŚ w Sapporo
PŚ w Rasnovie
PŚ w Zakopanem
WC Zao
PŚ w Val di Fiemme
PŚ w Sapporo
Puchar Świata, Bischofshofen
PŚ w Innsbrucku
PŚ w Garmisch-Partenkirchen
PŚ w Oberstdorfie
Puchar Świata, Premanon
PŚ w Engelbergu
PŚ w Titisee-Neustadt
PŚ w Titisee-Neustadt
PŚ w Titisee-Neustadt
PŚ w Niżnym Tagile
PŚ w Lillehammer
PŚ w Ruce
PŚ w Wiśle
Wyniki
Klasyfikacje
Niedziela, 24.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
252.0 m
230.5 m
464.9
2.
Domen Prevc
Słowenia
239.5 m
222.5 m
444.0
3.
Markus Eisenbichler
Niemcy
227.0 m
235.0 m
442.5
Niedziela, 24.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Maren Lundby
Norwegia
128.0 m
137.5 m
270.9
2.
Juliane Seyfarth
Niemcy
128.0 m
141.0 m
258.0
3.
Nika Kriznar
Słowenia
126.0 m
140.5 m
247.1
Sobota, 23.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Juliane Seyfarth
Niemcy
95.0 m
97.0 m
219.0
2.
Katharina Althaus
Niemcy
95.0 m
95.0 m
213.0
3.
Sara Takanashi
Japonia
95.5 m
94.5 m
212.9
Sobota, 23.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Drużyna
Zawodnicy
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Polska
-
-
-
1627.9
2.
Niemcy
-
-
-
1619.8
3.
Słowenia
-
-
-
1603.1
Piątek, 22.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Markus Eisenbichler
Niemcy
238.5 m
233.0 m
445.0
2.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
242.0 m
220.0 m
438.1
3.
Piotr Żyła
Polska
242.0 m
234.0 m
437.3
Piątek, 22.03.2019
Puchar Świata, Czajkowski, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Maren Lundby
Norwegia
92.5 m
107.9
2.
Eva Pinkelnig
Austria
93.0 m
106.3
3.
Chiara Hoelzl
Austria
92.5 m
104.8
Czwartek, 21.03.2019
Puchar Świata, Planica, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
Odległość
Punkty
1.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
248.0 m
247.8
2.
Markus Eisenbichler
Niemcy
248.0 m
245.0
3.
Timi Zajc
Słowenia
239.0 m
236.0
Niedziela, 17.03.2019
PŚ w Vikersund, Mężczyźni
 
Zawodnik
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Domen Prevc
Słowenia
241.0 m
232.5 m
454.7
2.
Ryoyu Kobayashi
Japonia
237.0 m
239.0 m
454.6
3.
Stefan Kraft
Austria
236.5 m
229.5 m
443.2
Niedziela, 17.03.2019
PŚ w Niżnym Tagile, Kobiety
 
Zawodniczka
Kraj
1. seria
2. seria
Punkty
1.
Juliane Seyfarth
Niemcy
97.0 m
95.0 m
230.3
2.
Maren Lundby
Norwegia
92.0 m
90.0 m
221.1
3.
Katharina Althaus
Niemcy
91.0 m
91.0 m
214.1
Niedziela, 17.03.2019
PŚ w Niżnym Tagile, Kobiety
Lillehammer Triple Female
Lillehammer Triple Female
Klasyfikacja generalna, kobiety indywidualnie
Klasyfikacja generalna, mężczyźni indywidualnie
Planica7 Male
Puchar Narodów, kobiety
Puchar Narodów, mężczyźni
Raw Air Female
Raw Air Male
Russia Tour Blue Bird Female
Loty narciarskie
Turniej Czterech Skoczni
Willingen Five Male
 
 
Kraj
PKT.
1.
Katharina Althaus
Niemcy
750.4
2.
Juliane Seyfarth
Niemcy
729.6
3.
Ramona Straub
Niemcy
715.1
4.
Lidija Jakowlewa
Rosja
713.9
5.
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
708.8
6.
Maren Lundby
Norwegia
699.8
7.
Eva Pinkelnig
Austria
698.3
8.
Carina Vogt
Niemcy
687.9
9.
Ema Klinec
Słowenia
685.4
10.
Nika Kriznar
Słowenia
674.1
11.
Anna Odine Stroem
Norwegia
670.1
12.
Yuki Ito
Japonia
652.6
13.
Ursa Bogataj
Słowenia
646.7
14.
Alexandra Kustova
Rosja
634.5
15.
Lea Lemare
Francja
624.0
16.
Sofia Tichonowa
Rosja
623.5
17.
Lucile Morat
Francja
611.7
18.
Elena Runggaldier
Włochy
603.4
19.
Kaori Iwabuchi
Japonia
596.6
20.
Pauline Hessler
Niemcy
579.3
21.
Silje Opseth
Norwegia
521.6
22.
Chiara Hoelzl
Austria
495.8
23.
Jerneja Brecl
Słowenia
494.7
24.
Maja Vtić
Słowenia
488.1
25.
Anna Rupprecht
Niemcy
487.2
26.
Ingebjoerg Braaten
Norwegia
480.0
27.
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
473.3
28.
Sara Takanashi
Japonia
450.3
29.
Lara Malsiner
Włochy
446.0
30.
Yuka Seto
Japonia
405.6
31.
Nozomi Maruyama
Japonia
391.0
32.
Julia Clair
Francja
354.3
33.
Xueyao Li
Chiny
349.3
34.
Ksenia Kablukova
Rosja
347.7
35.
Spela Rogelj
Słowenia
326.2
36.
Daniela Haralambie
Rumunia
316.4
37.
Oceane Avocat Gros
Francja
286.7
38.
Nita Englund
USA
255.8
39.
Anna Szpyniowa
Rosja
254.5
40.
Aleksandra Barantceva
Rosja
179.1
41.
Haruka Iwasa
Japonia
165.8
42.
Julia Kykkaenen
Finlandia
71.4
43.
Anna Twardosz
Polska
70.9
44.
Karolina Indrackova
Czechy
70.5
45.
Tong Ma
Chiny
69.6
46.
Kamila Karpiel
Polska
57.3