ski cross M (1/2 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 06:14
Nazwa Wynik
1 Brady Leman
2 Marc Bischofberger
3 Armin Niederer
4 Filip Flisar
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:23
Nazwa Wynik
1 Filip Flisar
2 Thomas Zangerl
3 Stefan Thanei
4 Florian Wilmsmann
Pokaż więcej
ski cross M (1/2 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 06:18
Nazwa Wynik
1 Kevin Drury
2 Sergey Ridzik
3 Arnaud Bovolenta
4 David Duncan
Pokaż więcej
muldy M (kwalifikacje) - Mężczyźni 09.02.2018 03:45
Nazwa Wynik
1 Mikael Kingsbury 86.07pkt
2 Aleksandr Smyszlajew 83.93pkt
3 Dmitrij Rejherd 81.23pkt
4 Troy Murphy 80.95pkt
5 Ikuma Horishima 80.35pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:27
Nazwa Wynik
1 Armin Niederer
2 Jonas Lenherr
3 Tim Hronek
4 Viktor Andersson
Pokaż więcej
ski cross M (finał B) - Mężczyźni 21.02.2018 06:30
Nazwa Wynik
1 Armin Niederer
2 Arnaud Bovolenta
3 Filip Flisar
4 David Duncan
Pokaż więcej
muldy M (finał) - Mężczyźni 12.02.2018 13:00
Nazwa Wynik
1 Mikael Kingsbury 86.63pkt
2 Matt Graham 82.57pkt
3 Daichi Hara 82.19pkt
4 Marc-Antoine Gagnon 77.02pkt
5 Casey Andringa 75.50pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:31
Nazwa Wynik
1 Kevin Drury
2 Arnaud Bovolenta
3 Victor Oehling Norberg
4 Anton Grimus
Pokaż więcej
ski cross M (finał) - Mężczyźni 21.02.2018 06:35
Nazwa Wynik
1 Brady Leman
2 Marc Bischofberger
3 Sergey Ridzik
4 Kevin Drury
Pokaż więcej
skoki akrobatyczne M (kwalifikacje) - Mężczyźni 17.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Jonathon Lillis 127.44pkt
2 Guangpu Qi 126.70pkt
3 Zongyang Jia 126.55pkt
4 Stanislau Hladchenko 126.11pkt
5 Pawieł Krotow 124.89pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:35
Nazwa Wynik
1 Robert Winkler
2 Semen Denshchikov
3 Christoph Wahrstoetter
4 Erik Mobaerg
Pokaż więcej
ski cross M (kwalifikacje) - Mężczyźni 21.02.2018 03:30
Nazwa Wynik
1 Alex Fiva 1:08.74
2 Sergey Ridzik 1:09.21
3 Kevin Drury 1:09.41
4 Armin Niederer 1:09.46
5 Filip Flisar 1:09.65
Pokaż więcej
skoki akrobatyczne M (finał) - Mężczyźni 18.02.2018 12:00
Nazwa Wynik
1 Oleksandr Abramenko 128.51pkt
2 Zongyang Jia 128.05pkt
3 Ilya Burov 122.17pkt
4 Pawieł Krotow 103.17pkt
5 Olivier Rochon 98.11pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:39
Nazwa Wynik
1 David Duncan
2 Jean Frederic Chapuis
3 Paul Eckert
4 Jegor Korotkow
Pokaż więcej
slopestyle M (kwalifikacje) - Mężczyźni 18.02.2018 02:00
Nazwa Wynik
1 Oscar Wester 95.40pkt
2 Andri Ragettli 95.00pkt
3 Alex Beaulieu-Marchand 94.20pkt
4 Oeystein Braaten 93.80pkt
5 Nicholas Goepper 92.80pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:43
Nazwa Wynik
1 Francois Place
2 Sergey Ridzik
3 Siegmar Klotz
4 Christopher Delbosco
Pokaż więcej
slopestyle M (finał) - Mężczyźni 18.02.2018 05:15
Nazwa Wynik
1 Oeystein Braaten 95.00pkt
2 Nicholas Goepper 93.60pkt
3 Alex Beaulieu-Marchand 92.40pkt
4 James Woods 91.00pkt
5 Teal Harle 90.00pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/4 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:50
Nazwa Wynik
1 Brady Leman
2 Marc Bischofberger
3 Alex Fiva
4 Adam Kappacher
Pokaż więcej
halfpipe M (kwalifikacje) - Mężczyźni 20.02.2018 05:15
Nazwa Wynik
1 Aaron Blunck 94.40pkt
2 Alex Ferreira 92.60pkt
3 Torin Yater-Wallace 89.60pkt
4 Byron Wells 88.60pkt
5 Beau-James Wells 88.20pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/4 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:54
Nazwa Wynik
1 Armin Niederer
2 Filip Flisar
3 Thomas Zangerl
4 Jonas Lenherr
Pokaż więcej
halfpipe M (finał) - Mężczyźni 22.02.2018 03:30
Nazwa Wynik
1 David Wise 97.20pkt
2 Alex Ferreira 96.40pkt
3 Nico Porteous 94.80pkt
4 Beau-James Wells 91.60pkt
5 Noah Bowman 89.40pkt
Pokaż więcej
ski cross M (1/4 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:58
Nazwa Wynik
1 Kevin Drury
2 Arnaud Bovolenta
3 Semen Denshchikov
4 Robert Winkler
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:15
Nazwa Wynik
1 Alex Fiva
2 Adam Kappacher
3 Igor Omelin
Pokaż więcej
ski cross M (1/4 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 06:02
Nazwa Wynik
1 Sergey Ridzik
2 David Duncan
3 Francois Place
4 Jean Frederic Chapuis
Pokaż więcej
ski cross M (1/8 finału) - Mężczyźni 21.02.2018 05:19
Nazwa Wynik
1 Marc Bischofberger
2 Brady Leman
3 Jamie Prebble
4 Terence Tchiknavorian
Pokaż więcej
Kwalifikacje - Mężczyźni 17.02.2018 12:45
Nazwa Wynik
Pokaż więcej