07 czerwca 2018

Mundial 2018. Korea na remis w przedostatnim sparingu

07 cze, 16:02
Son Heung-Min (fot. Getty)
Reprezentacja Korei Południowej zremisowała na stadionie w Innsbrucku z Boliwią 0:0. Zawodnicy Shin Tae-yonga przygotowują się do finałów mistrzostw świata w Rosji. Od 21:50 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej transmisja towarzyskiego meczu Islandii z Ghaną.

Mundial 2018. U sąsiada z tabeli. Biegaj albo giń...

Finaliści tegorocznych mistrzostw świata przeważali w czwartkowym meczu. Stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, ale nie zdołali zamienić ich na gole. Sparing zakończył się remisem 0:0.

Dla Koreańczyków było to już ósme spotkanie towarzyskie w tym roku. Wygrali z nich trzy, dwa zakończyły się remisem, a pozostałe porażką. W marcu na Stadionie Śląskim Azjaci przegrali z Polakami 2:3. W poniedziałek w Grodig zagrają z Senegalem.

Korea Południowa na mundialu zagra w grupie F, z Niemcami, Meksykiem i Szwecją. Transmisje z MŚ w Telewizji Polskiej od 14 czerwca.

6 Joo-Ho Park
81' Erwin Saavedra
9 Shin-Wook Kim 81'
90' Leonel Justiniano 6
10 Seung-Woo Lee 60'
86' Danny Bejarano 6
11 Hee-Chan Hwang
83' Juan Carlos Arce 7
15 Woo-Young Jung
85' Jhasmany Campos 10
16 Sung-Yueng Ki 71'
Luis Haquin 13
18 Seon-Min Moon 46'
Ronald Raldes 16
19 Young-Gwon Kim
62' Rodrigo Vargas 17
20 Hyun-Soo Jang 71'
Jose Sagredo 21
23 Hyun-Woo Cho
Guillermo Viscarra
21 Jin-Hyeon Kim 46'
81' Juan Ribera
7 Heung-Min Son 60'
83' Leonardo Vaca 11
5 Young-Sun Yun 71'
85' Hector Sanchez 27
13 Ja-Cheol Koo 71'
86' Rodrigo Rodriguez