85' Iago Aspas

Mundial 2018. Kiepski występ Hiszpanów. Lepsza od gry... murawa

09 cze, 22:43
Piłkarze reprezentacji Hiszpanii (fot. PAP/EPA)
Hiszpanie nie zachwycili w swoim ostatnim spotkaniu przed mistrzostwami świata. W towarzyskim meczu w Krasnodarze mistrzowie świata sprzed ośmiu lat pokonali 1:0 (0:0) Tunezję. Jedni z faworytów turnieju w Rosji rozpoczną mundial od spotkania z Portugalią.

NAJLEPSZA JEDENASTKA NA MUNDIAL. LEWANDOWSKI WŚRÓD WYBRANYCH

Przed tygodniem Hiszpania zremisowała ze Szwajcarią (1:1), w sobotę kibice również nie byli świadkami wielkiego widowiska. Do tego stopnia, że przed przerwą piłkarze Julena Lopeteguiego nie oddali choćby jednego celnego strzału.

W drugiej połowie również większych emocji nie było, ale w końcówce faworyci wreszcie ucieszyli swoich kibiców. W 85. minucie bramkę zdobył Iago Aspas, który wykorzystał podanie Diego Costy. Największe wrażenie zrobiła i tak murawa przygotowana przez organizatorów spotkania w Krasnodarze...

4 Yassine Meriah
46' Alvaro Odriozola 12
11 Dylan Bronn
Sergio Ramos 15
12 Ali Maaloul 58'
76' Jordi Alba 18
7 Saif-Eddine Khaoui 62'
Sergio Busquets 5
8 Fakhreddine Ben Youssef 90'
Andres Iniesta 6
9 Anice Badri 78'
46' Thiago Alcantara 10
13 Ferjani Sassi 90'
61' David Silva 21
17 Ellyes Skhiri
46' Isco 22
23 Naim Sliti 69'
60' Rodrigo 9
1 Farouk Ben Mustapha
Kepa Arrizabalaga 13
22 Mouez Hassen
Pepe Reina 23
5 Oussama Haddadi 58'
46' Koke 8
6 Rami Bedoui
46' Lucas Vazquez 11
10 Wahbi Khazri
Cesar Azpilicueta 14
14 Mohamed Ben Amor 62'
Nacho Monreal 16
15 Ahmed Khalil
85' 76' Iago Aspas 17
18 Bassem Srarfi 90' 90'
85' 60' Diego Costa 19
19 Saber Khalifa 69'
61' Marco Asensio 20
20 Ghaylen Chaaleli
46' Nacho Fernandez 4