Mundial 2018. Cristiano Ronaldo znów w akcji. Grają Portugalia, Urugwaj i Hiszpania – sprawdź, gdzie oglądać online transmisje

MW
20 cze, 10:00
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
Cristiano Ronaldo, Luis Suarez, Andreas Iniesta (fot. Getty)
Rywalizacja na mundialu w Rosji nabiera rozpędu. W środę rozegrane zostaną kolejne trzy spotkania fazy grupowej – na boiskach pojawią się m.in. zawodnicy reprezentacji Portugalii, Urugwaju i Hiszpanii. Transmisja wszystkich meczów na antenach Telewizji Polskiej, na stronie SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

14:00, grupa B: Portugalia – Maroko (transmisja w TVP 1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji) Środowe zmagania rozpocznie rywalizacja Portugalii z Marokiem. Cristiano Ronaldo i spółka w pierwszej serii spotkań zremisowali z Hiszpanią 3:3, podczas gdy Marokańczycy przegrali z Iranem 0:1 po samobójczej bramce straconej w 94. minucie. Dla obu zespołów to mecz o wszystko – przegrany straci szanse na awans do 1/8 finału. Faworytem, i to zdecydowanym, będą Portugalczycy. TRWA TRANSMISJA. OGLĄDAJ!

SZCZEGÓŁY TRANSMISJI
GODZINA: studio od 13:05 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Od 13:25 także w TVP 1
KOMENTATORZY: Jacek Laskowski, Andrzej Juskowiak
PROWADZĄCY STUDIO: Maciej Kurzajewski
GOŚCIE W STUDIO: Tomasz Rząsa, Paweł Golański, Hermes

Cristiano Ronaldo (fot. Getty)

17:00, grupa A: Urugwaj – Arabia Saudyjska (transmisja w TVP 2, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji) W drugim środowym spotkaniu faworyci grupy A, Urugwajczycy, zmierzą się z najsłabszą drużyną w stawce, Arabii Saudyjskiej. To starcie Dawida z Goliatem. Zespół z Ameryki Południowej wygrał w pierwszej serii z Egiptem 1:0, zaś Saudyjczycy doznali klęski 0:5 z Rosjanami. Jeśli Urugwajczycy zwyciężą również i w środę, zapewnią sobie awans do 1/8 finału mundialu.

SZCZEGÓŁY TRANSMISJI
GODZINA: studio od godz. 16:20 w TVP 2 i 16:00 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej
KOMENTATORZY: Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński
PROWADZĄCY STUDIO: Maciej Jabłoński
GOŚCIE W STUDIO: Tomasz Rząsa, Adrian Mierzejewski, Michał Sadomski

20:00, grupa B: Iran – Hiszpania (transmisja w TVP 1, TVP 4K, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji) O pierwszy triumf na mistrzostwach zagrają natomiast Hiszpanie, którzy po zremisowanym meczu z Portugalią, zmierzą się w środę z Iranem. Persowie, sensacyjni liderzy grupy B po pierwszej serii gier, stoją przed niezwykle trudnym zadaniem. – Musimy wspiąć się na wyżyny. Inaczej będzie nam bardzo trudno o korzystny rezultat – stwierdził trener Carlos Queiroz. Każdy inny wynik niż spokojne zwycięstwo Hiszpanów, będzie niespodzianką.

SZCZEGÓŁY TRANSMISJI
GODZINA: Studio od 19:45 w TVP 1 i TVP 4K oraz od 19:20 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej
KOMENTATORZY: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak
PROWADZĄCY STUDIO: Piotr Sobczyński
GOŚCIE W STUDIO: Adam Matysek, Tomasz Frankowski, Adrian Mierzejewski