Menedżer TVP. Sprawdź dream team mundialu

13 lip, 22:08
udostępnij
Źródło: SPORT.TVP.PL
fot. Getty
Przed nami decydujące spotkania mistrzostw świata w Rosji. Przedstawiamy Dream Team Menedżera 2018. Włącz się do gry i rywalizuj o atrakcyjne nagrody – telewizory, konsole czy oryginalne koszulki reprezentacji Polski.

Menedżer TVP: nadal możesz dołączyć do gry. Nagrody czekają!

Najwięcej punktów w trakcie mundialu uzbierał Harry Kane. Gole Anglika dały 47 punktów. Niemal równie skuteczny był Antoine Griezmann, który do trzech bramek dodał dwie asysty.

Najliczniej reprezentowaną nacją są Chorwaci. W dream teamie turnieju są Danijel Subasić, Luka Modrić i Ivan Perisić.

Niektórzy zawodnicy, którzy znajdują się w dream teamie zakończyli już grę na mundialu. W tym gronie są Kolumbijczyk Yerry Mina, Szwed Andreas Granqvist i Brazylijczyk Philippe Coutinho.

fot. TVP


Do wspólnej mundialowej zabawy możesz dołączyć w każdej chwili. O tym jak się zarejestrować i jakie są zasady gry możecie zobaczyć TUTAJ.

Co możesz wygrać?
Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma telewizor SONY (55") i konsolę SONY PlayStation 4. Za drugie miejsce do wygrania jest sam telewizor, a za trzecie sama konsola.

Ale to nie koniec! Ci, którzy uplasują się na czwartej i piątej pozycji otrzymają koszulki reprezentacji Polski z autografami naszych zawodników. Kolejni – z miejsc sześć i siedem – dostaną po dwa bilety na mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Uhonorowani zostaną wszyscy z pierwszej dziesiątki. Ci, którzy zajmą miejsca 8 – 10 dostaną kartę podarunkową ze stacji Lotos o wartości 200zł.

Tyle, jeśli chodzi o kwalifikację generalną. Będą też bonifikaty za każdą z siedmiu kolejek. Zwycięzca kolejki wygra piłkę NIKE ORDEM z autografami reprezentantów Polski, za drugie miejsce przewidziano dwa bilety na mecze kadry w Lidze Narodów, a za trzecie kartę paliwową Lotos o wartości 200zł.

Bonusy czekają też dla administratorów za wygranie klasyfikacji poszczególnych lig. Za pierwsze miejsce karta paliwowa Lotos o wartości 500zł, za drugie o wartości 300zł, a za trzecie o wartości 200zł.