Mundial 2018. Finał nie zburzył braterstwa. Wzruszające słowa Modricia i Rakiticia

Dawid Król
16 lip, 01:27 | Chorwacja
udostępnij
Źródło: sport.tvp.pl
Luka Modrić i Ivan Rakitić (fot. Getty Images)
Chorwaci jadą do domu z podniesionymi czołami, bo choć nie udało im się zdobyć złotego medalu na mundialu w Rosji, to sam awans do finału należy poczytać jako wielki sukces. Zmartwienia nie widać zresztą na twarzach graczy, w tym Luki Modricia i Ivana Rakitica, którzy pokazali, że trzymają się razem.

Naj, naj, naj... mundialu w Rosji

Na murawie Łużników z oczu Chorwatów bił smutek. Trudno się dziwić, bo utracili prawdopodobnie jedyną w życiu szansę na zdobycie złotego medalu na mundialu. Gdy jednak przeszli do szatni, ochłonęli. Modrić i Rakitić wspólnie złożyli sobie hołd.

Pomocnicy FC Barcelona i Realu Madryt napisali dla siebie dedykacje na koszulkach, które przywdziali w finale. O bliskości obu graczy świadczy już to, że nazwali się wzajemnie "braćmi".

(fot. Instagram/ivanrakitic)

Modrić na koszulce Rakiticia napisał: "Ivan, bracie, czuję wielką dumę, że mogłem spędzać z tobą ten wspaniały czas na murawie". Zawodnik Barcelony odwdzięczył się, pisząc: "Luka, bracie, szansa na spędzanie tych chwil wraz z tobą stanowiła dla mnie najwyższą przyjemność. Kocham cię!".