Piotr Zieliński zebrał mnóstwo pochwał za występ w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City. To jednak za mało, aby zagościć w pierwszym składzie Interu na dłużej. Zdaniem włoskich mediów, polski pomocnik zacznie niedzielne derby Mediolanu na ławce rezerwowych.
Po asyście czas na gola! Polak rozpoczął strzelanie w USA [WIDEO]
Zieliński w środę zadebiutował w pierwszym składzie Nerazzurrich. Reprezentant Polski otrzymał szansę od trenera Simone Inzaghiego w meczu z Manchesterem City (0:0). Pomocnik rozegrał bardzo dobre spotkanie. Większość włoskich mediów oceniła go jako najlepszego zawodnika Interu na boisku.
"Człowiek, który posadził na ławkę Henricha Mchitarjana. Rozrywał szyki rywala i zarządzał środkiem pola, gwarantując jakość" – napisała "La Gazzetta dello Sport". Mimo to, wciąż w Mediolanie wyżej stoją notowania ormiańskiego pomocnika.
Zdaniem włoskich mediów, Zieliński powróci na ławkę i z tej perspektywy rozpocznie niedzielne derby z Milanem. "La Gazzetta dello Sport" ocenia jego szanse na wygryzienie ze składu Mchitarjana na 20 procent.
Mecz Inter – Milan rozpocznie się o 20:45.